Kontakti

Nebanku kredītu apvienošana

Ja Jums vai Jūsu uzņēmumam ir vairāki kredīti, tajā skaitā arī ātrie kredīti, tad kredītu apvienošana ļauj tos apvienot vienā maksājumā. Kredītus apvienojot, tiek nomaksāti visi esošie kredīti un noslēgts jauns līgums ar krietni labākiem nosacījumiem. Kredītu apvienošanai ir vairākas priekšrocības.

Kredītu apvienošana

Tā ļauj samazināt ikmēneša maksu, tiek piedāvāta zemāka procentu likme, pagarināts atmaksas periods. Rezultātā ietaupījums reizēm var sasniegt pat vairākus tūkstošus eiro. Noteikti tiek taupīti arī laika resursi, jo pie kredītu apvienošanas tiek noteikts tikai viens kredīta maksājuma datums un viens maksājums, nebūs jāpatērē laiks uz katra atsevišķa kredīta maksāšanu. Bieži vien kredīti tiek apvienoti kā viens patēriņa kredīts. apvienot kredītus

Līdzīgi kā īstermiņa aizdevumus kopumā, arī ātro kredītu apvienošana ir iespēja iegūt salīdzinoši piemērotākos noteikumus, kas nosaka saņemšanas un atmaksas noteikumus. Izdevīga procentu likme un iespēja pagarināt atmaksas termiņus ir galvenās priekšrocības pie visu kredītu apvienošanas. Pieteikumu aizpildīšanai visu īstermiņa kredītu apvienošanai vairs nav nepieciešams doties uz banku vai pie citiem kredītu aizdevējiem.

Pieteikumu iespējams aizpildīt internetā, atliek tikai izvēlēties piemērotāko no piedāvājumiem un ievadīt nepieciešamos datus. Ja rodas grūtības nomaksāt vienu vai vairākus esošos kredītus, kuriem ir augsti procenti, kas krietni pārsniedz Jūsu maksātspēju, tad kredītu apvienošana ir labākais risinājums esošā situācijā. Kredītu apvienošana šajā gadījumā pasargā arī no iekļūšanas parādnieku sarakstā, ja kredītu apvienošana tiek veikta laicīgi.
Vienkāršiem vārdiem runājot, kredītu apvienošana Jums sniedz vienu aizdevumu, nevis vairākus kredītu maksājumus vai aizdevumu atmaksas, tādējādi Jums ir potenciāli iespējams taupīt naudu, laiku un pūles. Mazāk ikmēneša maksājumu, mazāk maksājumu termiņu, ko atcerēties.

Nebanku kredīti

Apvieno24: Nebanku kredītu apvienošana

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 6

Autors:
Pievienots: 08.11.2021 13:01
Ko nozīmē nebanku kredīti?
Autors:
Pievienots: 23.11.2021 11:23
man apvienoja kopā gan banke, gan nebanku kredītus..Tagad ļoti ērti
Autors:
Pievienots: 10.01.2022 08:54
es gribu apvienot nebanku kredītus bankā, kaut kā man liekas drošāk.
Autors:
Pievienots: 25.01.2023 11:52
banku, nebanku...kada atšķirība?
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 09:44
Nebanku kompanijas daudz lojālakas, neka bankas
Autors:
Pievienots: 18.05.2023 09:35
nebanku uzņēmumi ir lojalaki, neka bankas - ta ir!!!!

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!