Kontakti

Refinansēšana bez ķīlas

Mūsdienās daudzi kļūst par kredītu īpašniekiem. Bet bieži gadās, ka apstākļu dēļ šis aizdevums kļūst neizdevīgs. Liela procentu likme, paliels ikmēneša maksājums utt., bet daudzi turpina ar to kaut kā sadzīvot.

Kredītu refinansēšana

Ne visi zina, ka ir tāds finanšu produkts kā refinansēšana vai pārkreditācija , kad klients var paņemt jaunu aizdevumu, lai atmaksātu iepriekšējo. kredīts Refinansēšana bez ķīlas ir tikpat populārs pakalpojums kā kredīts. Jūs varat refinansēt vairākus aizdevumus vienlaikus. Tas būs pilnīgi jauns aizdevums, kas palīdzēs samazināt ikmēneša maksājumus vai kredīta termiņu. Tādējādi refinansēšana palīdzēs ietaupīt naudu. Ir iespējams refinansēt aizdevumu bez ķīlas tajā pašā bankā, kurā tiek ņemts kredīts, taču visbiežāk tā var būt cita kredītkompānija vai banka.

Refinansēšanu piedāvā ne tikai bankas, bet arī dažādas kredītkompānijas. Ir pieejama kredītu refinansēšana swedbank, luminor, citadele u.c. bankos. swedbank

Bet šeit jums vajadzētu būt uzmanīgiem, jo refinansēšanu var veikt ar dažādiem noteikumiem. Ir svarīgi atcerēties, ka refinansēšana ir jauns aizdevums, kura mērķis ir atvieglot jūsu dzīvi, nevis pievienot jums citu kredītu. Pirms atrodat piemērotu piedavājumu, ieteicams aprēķināt, kā mainīsies jūsu ikmēneša maksājums un pārmaksas summa, lai saprastu, cik tas jums var būt izdevīgi.

pārkreditācija

Apvieno24: Refinansēšana bez ķīlas

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 6

Autors:
Pievienots: 13.09.2021 07:11
Refinansēšana un pārkreditācija ir viens un tas pats?
Autors:
Pievienots: 13.09.2021 10:37
Izmantojot kreditu refinansesanu var ietaupit daudz naudas :))))
Autors:
Pievienots: 08.11.2021 13:17
paņemt jaunu, lai atmaksātu iepriekšējo - ta ir refinansēsana?
Autors:
Pievienots: 23.11.2021 11:43
ar to refinansēšanu tiesam atviegloju savu dzīvi:)
Autors:
Pievienots: 10.01.2022 09:11
ka ta refinansēšana man palīdzēs ietaupīt naudu, tik un ta jamaksā?
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 10:15
ja man ir sabojata kredītvesture, tad bez ķīlas nesanāks refinasēt!!!

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!