Kontakti

Auto kredītu pārkreditēšana

Termins pārkreditēšana tiek traktēts kā iespēja pārkreditēt vienu vai vairākus kredītus pēc Jūsu izvēles ar zemākiem ikmēneša maksājumiem.

Kredītu apvienošana atsauksmes

Ar auto kredīta pārkreditēšanu bieži vien tiek domāta kredīta refinsēšana, ar kuras palīdzību, mainot aizdevēju, var pārformēt savu auto kredītu vai līzingu uz daudz izdevīgākiem nosacījumiem. apvienot auto kredītus

Pārkreditācija ir ļoti noderīga, jo nereti aizdevēji steigšus noformē mašīnu kredītā pie vispieejamākajiem kreditoriem, bet vēlāk, saskaroties ar lielo atmaksas slogu, aizņēmēji sāk meklēt risinājumus pēc izdevīgākas kredītprogrammas pie citiem kredītaizdevējiem.

Uzņēmums apvieno24.lv saviem potenciāliem klientiem piedāvā pāriet pie viņiem ar saviem esošiem kredītiem no citiem kredītaizdevējiem, lai ar pārkreditācijas palīdzību piedāvātu daudz labākus nosacījumus sava auto kredīta atmaksai.

kredītu apvienošana

Lai īstenotu sava auto kredīta pārkreditēšanu, ir nepieciešams uzrakstīt iesniegumu, pēc kura izskatīšanas klientam var tikt piedāvāta iespēja refinansēt esošo auto kredītu uz izdevīgākākām atmaksas naudas summām un termiņiem. Vairāk informācijas pie www.apvieno24.lv. -->

Auto kredīts

Apvieno24: Auto kredītu pārkreditēšana

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 4

Autors:
Pievienots: 21.05.2022 09:42
Vai ir iespēja refinansēt manu Mogo auto līzinga līgumu? Jo maksāt 300€ mēnesī vairs pavilkt nevaru, bet auto zaudēt arī negribās.
Autors:
Pievienots: 23.05.2022 11:08
Es tā arī izdarīju. No sākuma paņēmu kredītu kompānijā, kas pirma pagadās, tagad jau nevaru atļaut sev maksāt tik lielu ikmēneša maksu, un pārēju uz citu kompaniju.
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 09:47
es arī gribu refoinansēt savu auto kreditu
Autors:
Pievienots: 31.01.2024 11:50
nu nezinu, varbūt labak pardot?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!