Kontakti

Kas ir pārkreditācija

Pārkreditēšana ir esošo kredītu refinansēšana pie cita aizdevēja ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Apvienot kredītus

Galvenās pārkreditēšanas iespējas ir samazināt ikmēneša maksājumus, iegūt zemāku procentu likmi vai pagarināt kredīta atmaksas termiņu.  ātrais kredīts
Var novērot dažādas situācijas, kādēļ cilvēki vēlas veikt pārkreditēšanu vai kredītu apvienošanu. Tas nav atkarīgs ne no vecuma, izglītības, ienākuma līmeņa. Ir klienti, kurus vienkārši neapmierina termiņš, procentu likmes, apkalpošana vai citi nosacījumi, uz kādiem aizdevums ir noslēgts.

Laikam ejot uz priekšu, klientam var mainīties arī finansiālais stāvoklis vai arī klientam uz doto brīdi ir pieejami daudz izdevīgāki piedāvājumi un nosacījumi. Tagad jums ir pieejama arī ātro kredītu pārkreditācija.


Banku nosacījumi attiecībā uz pārkreditēšanu mēdz atškirties. Citas bankas piedāvā visu aizdevumu refinansēšanu, citas strādā galvenokārt tikai ar hipotekārajiem aizdevumiem. Ja Jums ir kredīti citviet, tad SEB pārkreditācija un Swedbank pārkreditācija jeb refinansēšana ir lielisks risinājums apvienot kredītus kopā, lai varētu izveidot ērtāku grafiku vai samazinātu ikmēneša maksājumus. Piemēram, SEB un Swedbank bankas piedāvā refinansēšanas iespēju klientiem, kuriem ir hipotekārais kredīts arī citā bankā.


pārkreditācija

Apvieno24: Kas ir pārkreditācija

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 6

Autors:
Pievienots: 08.11.2021 13:03
tieši ar jūsu palīdzību samazinaju ikmēneša maksājumus!!!
Autors:
Pievienots: 23.11.2021 11:36
es gribu pārkreditēties tieši uz citu banku
Autors:
Pievienots: 10.01.2022 09:01
Viss izklausās perfekti, procentu likmes samazināšana, termiņa pagarināšana un izmaksas samazināšana..vajadzētu izmēģināt!!!!
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 09:47
man galvenais samazinat ikmēneša makšajumu1
Autors:
Pievienots: 05.12.2023 12:36
Parkreditacoija un refinansēšana ir viens un tas pats?
Autors:
Pievienots: 20.02.2024 10:03
Kredītu konsolidacija- tas ir kaut kas līdzīgs?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!