Kontakti

Kredītu pārkreditācija bez ķīlas

Vēloties gūt ietaupījumu ik viens pārplāno savus tēriņus dažādās dzīves jomās. Bieži vien, lai rastu lielākus ietaupījumus daudzi pat maina dzīves ritmu.

Kredītu apvienošana

Mēs iesakām ik pa brīdim pārskatīt un pārplānot arī savus izdevumus aizdevējiem un kredītu iestādēm, ja ir paņemts kāds aizņēmums. Laika gaitā, kādai citai kompānijai vai pat tai pašai, kurā paņemts aizņēmums, var mainīties pakalpojumu klāsts, piedāvājums vai pat nosacījumi. pārkreditācija

Ir labi ja šāds brīdis tiek konstatēts (piefiksēts), jo Jums ir iespējas esošo kredītu pārkreditēt. Tas nozīmē, ka ir iespēja mainīt līguma nosacījumus, vai pat kredītu kompāniju, ja kāda cita uzņemas šo iespējamo pakalpojumu Jums piedāvāt. Mēs esam tā kompānija, kas šādu iespēju var piedāvāt gan mūsu pašu, gan citu aizdevēju klientiem.

Neapšaubāmi, ir personas, kuras dažu eiro dēļ nevēlas neko mainīt, vai viņiem šķiet, ka tas viss ir pārāk sarežģīti, taču, ja sākumā liekas, ka starpība ir niecīga, tad parēķinot uz visu atlikušo periodu (ilgākā laika posmā), var ietaupīt pieklājīgu naudas summu.
Turklāt, ja Jums ir vairāki kredīti un pat dažādās kredītu kompānijās, mēs varam sniegt tādu pakalpojumu, kā kredītu pārkreditācija bez ķīlas, apvienojot visus kredītus vienā skaidri saprotamā maksājumā, bet Jūs arī varēsiet samazināt kredīta maksājumu.
refinansēšana

Tādā veidā Jūsu ieguvums var būt ievērojamāks, jo katrai kompānijai Jūs maksājat dažādus procentus, bet, ja Jums būs kredītu pārkreditācija bez ķīlas, Jums būs jāmaksā procenti tikai par vienu paņemtu kredītu.

Mēs piedāvāsim jums iespēju salīdzināt vairākus piedāvājumus un izvēlēties sev atbilstošāko.

Kredītu refinansēšana

Apvieno24: Kredītu pārkreditācija bez ķīlas

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 7

Autors:
Pievienots: 13.09.2021 07:08
Vai tiešām bez ķīlas?
Autors:
Pievienots: 08.11.2021 13:06
Ja ir runa ne par dažiem eiro,tad ir vērts apvienot kredītus
Autors:
Pievienots: 23.11.2021 11:38
vot tiešām neticās, ka bez ķīlas un vēl izdevīgāk būs
Autors:
Pievienots: 10.01.2022 09:02
arī nevaru saprast, kā bez ķīlas un vel samazinatu izmaksas???
Autors:
Pievienots: 15.02.2023 08:57
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 09:48
ja man ir laba alga, tad varu arī bez ķīlas?
Autors:
Pievienots: 25.02.2024 07:44
Vēlos apvienot kredītus bez ķīlas, vai tas ir iespējams

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!