Kontakti

Pārfinansēt kredītu

Mūsdienās kredīts ir kļuvis par tik ierastu pakalpojumu, ka daudzi ir pieraduši pie tā klātbūtnes savā dzīvē.

Kredītu refinansēšana

kredīts Bet kredīts ne vienmēr ir glābējs. Ir arī situācijas, kad kredīts rāda papildus apgrūtinājumus, jo dzīvē var gādīties dažādas situācijas. Bieži vien var izrādīties, ka paņemtais kredīts ir neizdevīgss, vai ir gadījumi, kad, lai atmaksātu vienu aizdevumu, tiek ņemts jauns utt. Vai arī var izrādīties, ka klientam vispār ir vairāki aizdevumi.

Kredītiestādēm un bankām katrs klients ir svarīgs, tāpēc tie bieži ir pretīm nakošas, kad klientiem rodas grūtības, un piedāvā risinājumus veco kredītu atmaksai.Bet bieži klienti paši nesaprot un nezina, kā atrisināt savas finansiālās problēmas, kad ir paņemts viens vai vairāki kredīti. Tikai daži ir dzirdējuši par to, ka var pārfinansēt aizdevumu vai pārkreditēt aizdevumus. Ne visi zina, ka var pārkreditēties uz citu banku. Un tādējādi iegūstot jaunu kredītu ar izdevīgākiem nosacījumiem, ar zemāku ikmēneša maksājumu, zemāku procentu likmi un citu nomaksas termiņu. Dažreiz Jums ir pat iespējama refinansēšana bez ķīlas. Ja jums ir vairāki kredīti, tad šāda procedūra ievērojami atvieglos jūsu dzīvi. Tagad jums būs tikai viens maksājums, kas apvienos visus pārējos aizdevumus, un palīdzēs jums kontrolēt izmaksas.

pārkreditācija

Apvieno24: Pārfinansēt kredītu

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 5

Autors:
Pievienots: 16.09.2021 19:21
Sava banka parfinanset savus kreditus nevareju :(((
Autors:
Pievienots: 08.11.2021 13:16
man arī atteica sava banka...
Autors:
Pievienots: 10.01.2022 09:09
es dzirdeju ka ir kaut kada banka, vai nebanka kompānija, kura piedavā apvienot līdz 10 vai 15 kredītiem, vai tā var būt???
Autors:
Pievienots: 26.01.2023 14:52
Man ir 4 kredītu, es varu viņus apvienot?
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 10:13
Parfinansēt vai refinansēt?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!