Kontakti

Pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi

Aizdevumu apvienošana, pārkreditēšana vai refinansēšana ir kredītdevēja maiņa ar iespēju apvienot vai pārfinansēt visus esošos kredītus un iegūt labākus atmaksas nosacījumus.

Pārfinansēt kredītu

Refinansēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā visas saistības nomaksāt pilnībā un ilgtermiņā ievērojami ietaupīt laiku un naudu, kā arī izvairīties no sliktas kredītvēstures. kredīts

Ja rodas grūtības nomaksāt kādu vai vairākus esošos kredītus, kuriem ir augsti procenti, kas krietni pārsniedz Jūsu maksātspēju, tad pārkreditācijas iespējas ir labs risinājums neiekļūt parādnieku sarakstā, ja pārkreditēšanu veic laicīgi, ievērojami samazinot ikmēneša maksājumus, kredīta procentu likmes, kā arī pagarinot atmaksas termiņu. Ir pieejama arī kredītu pārkreditācija bez ķīlas.

Interneta vidē ir atrodamas dažādas pārkreditācijas atsauksmes. Informācija ir salīdzinoši plaša, bet tās uzticamību ir grūti pārbaudīt, jo nereti to raksta nelabvēļi.


apvienot kredītus

Pārkreditācija Swedbank piedāvā mazu aizdevumu apvienošanu vienā lielākā aizdevumā, kas ir lielisks risinājums situācijās, ja kredītņēmēja ienākumi ir samazinājušies vai esošo maksājumu veikšana ir apgrūtināta. Swedbank pārkreditācija ļauj refinansēt vairākus kredītus vienā un sastādīt atmaksas grafiku uz ilgāku laiku. Rezultātā tiek samazināts esošais ikmēneša maksājums un kredītsaistības tiek atmaksātas pakāpeniski.

Izmantojot Swedbank pārkreditācijas piedāvājumus, var izvairīties arī no sliktas kredītvēstures, kas var ierobežot nākamo kredītu aizņemšanās iespējas.

kredītvēsture

Apvieno24: Pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi

apvieno24 logo

Komentāru skaits: 7

Autors:
Pievienots: 08.11.2021 13:11
Pārkreditācija Swedbank, kur vel izdevigi?Seb?
Autors:
Pievienots: 23.11.2021 11:39
Pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi....un ja nav patstavīgas darba vietas?vai būs iespēja
Autors:
Pievienots: 10.01.2022 09:04
ja man ir slikta kredītvēsture un nav ienakumu šobrīd, man ir iespeja apvienot manus kredītus,la i samazinatu izmaksas???
Autors:
Pievienots: 19.09.2022 14:51
Vai esat meklējis finansēšanas iespējas jauna mājokļa iegādei, celtniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumam, refinansēšanai, parādu konsolidācijai, personīgam vai biznesa mērķim? Laipni lūdzam nākotnē! Ar mums ir viegli iegūt finansējumu. Sazinieties ar mums, jo mēs piedāvājam mūsu finanšu pakalpojumus ar zemu un pieejamu procentu likmi 3% ilgtermiņa un īsa aizdevuma termiņam ar 100% garantijas aizdevumu. Ieinteresētajam pieteikuma iesniedzējam jāsazinās ar mums, lai saņemtu turpmākas aizdevuma iegūšanas procedūras, izmantojot: joshuabenloancompany@aol.com
Autors:
Pievienots: 26.01.2023 15:24
Man 4 kredīti, kā es varu apvienot visas vai daļēji?
Autors:
Pievienots: 26.04.2023 10:01
Man jau ir 3 kredīti, un ka bonuss sabojata kredītvesture, jo es nemaksaju kadu laiku, tad domaju apvienot, lai maksatu mazāk
Autors:
Pievienots: 02.08.2023 10:45
man ir sabojata kredītvesture, neviens man negrib parfinansēt kredītu ar labiem nosācījumiem, diemžēl

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!